Registration required

Michał Malicki

Wychowany w największym sadzie Europy, od samego początku związany z ogrodnictwem. Absolwent wydziału ogrodniczego Warszawskiego SGGW. Już od ponad 7 lat pełni funkcję doradcy sadowniczego. Choć sam w swoim gospodarstwie skupia się na uprawie jabłoni i gruszy to jego pasją są rośliny jagodowe i to właśnie na tym polu rozwija swoje działania.

Hubert Konarski

Absolwent największej rolniczej uczelni w kraju: SGGW w Warszawie. Sadownik z wykształcenia, z zawodu i przede wszystkim z pasji. Z firmą Agrii Polska związany od początku kariery zawodowej. Współtwórca Działu Owoce i Warzywa w firmie. Obecnie zajmuje się badaniami i wdrożeniami na rynek nowych rozwiązań w dziedzinie ogrodnictwa. Najcenniejsze spostrzeżenia zdobywa obserwując skuteczność produktów we własnym sadzie i na plantacji truskawek. Jednocześnie jako aktywny Doradca, współpracuje z sadownikami w całym kraju.

If you already registered to this room please use your personal link from registration confirmation email to enter the event.*If you have already registered and can't locate your registration confirmation email click here

Email has been sent

[message]

Click here if you're the host